Váš příspěvek

Amatérskou prohlídku oblohy tvoří lidé — Vy a Amatérská prohlídka oblohy za to pro Vás na oplátku (mimo jiného) tvoří Váš oblíbený zpravodaj — Bílého Trpaslíka. Z toho vyplývá, že i Vy můžete být jeho autory a podílet se na jeho obsahu. Pokud máte zbylým členům co zdělit, využijte právě stránek Bílého Trpaslíka.

Rádi otiskneme a rozšíříme mezi členy Váš článek, pozorování, užitečný návod, esej i poezii a jiné literární dílo s tématem zájmu Amatérské prohlídky oblohy. Publikovat můžete i své komplexnější dílo, jako třeba seminární práci s astronomickou tématikou. Příkladem Vám mohou být minulé a zvláště speciální vydání Bílého Trpaslíka.

Přijímáme i informace do Zpravodajské sítě a rovněž tipy na zajímavé přílohy do Trpasličího balíčku, které by potěšily i zbylé členy.

Rovněž uvítáme i připomínky, výhrady a náměty k obsahu zpravodaje.

P.S.: Pro přítomné Expedičníky jen podsunu, že publikace v Bílém Trpaslíkovi je vhodný způsob prezentace své astronomické aktivity během roku, která je jednou z podmínek pro opětovný příjem na Astronomickou expedici, jejíž je Amatérská prohlídka oblohy jedním ze spolupořadatelů.

Své příspěvky můžete zasílat na známou adresu Amatérské prohlídky oblohy

nebo přímo jeho editorovi na adresu